Toz alma makinası


Fabrikamıza gelen halılar ilk aşamada toz alma makinesinden geçirilerek toz ve havları alınır.

Toz alma işlemlerinde Cleanvac firmasının son sistem makinalarında halılarınız yıpranmadan tozu alınır


 

Tam Otomatik Yıkama Makinesi


Halı Bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla resimde görülen tam otomatik makine de hassas bir şekilde yıkanır ve durulanır..

Tam otomatik makinalarımız en yeni teknoloji ile donatılmış olup halılarınızda derinlemesine temizlik için dizayn edilmişlerdir.Santrafüj


Halılarınız santrifüj makinesinden fazla suyundan %90 oranında arındırır. Sıkma işlemi halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz..


 
hali-kurutma

Kurutma Bölümü


Tamamen kapalı kurutma bölümüne alınan halılarınız nem alma ve kurutma makinesiyle dört mevsim %100 kurutulur.Son Kontrol ve Hav Alma Ünitesi


Tamamen kuruyan halılarınız özel vakum tekniği ve fırçalama yöntemi ile tüyleri kabartılarak hav ve tüylerinden arındırılır. Bu aşamadan sonra halılarınız parfümlenerek ambalaj aşamasına getirilir..


 
hizmetler-ambalaj

Ambalajlama Bölümü


Temizliğe ve hijyene kavuşan halılarınız size ulaşana kadar aynı temizliğin ve hijyenin korunması için taşıma poşetleri ile ambalajlanarak size temiz bir şekilde ulaştırılır. Özetle; çözüm ortağınız trio halı yıkama tesislerinde paha biçilmez, el ve makine dokuma, Nepal Bünyan, Ladik, Yağcı Bedir, Yörük Halısı, Kars ve Çin Halısı gibi her türlü ürününüz son teknoloji ile temizlenir ve en kısa sürede size teslim edilir.